چهارشنبه ٠٥ شهريور ١٣٩٣
صفحه اصلیI اخبارI امور مالی و شهريهI نقشه سایتI تماس با ما
منو اصلی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار


تبریک روزکارمند
روز کارمندمبارک باد روز کارمند برکارکنان تلاش گر دانشگاه آزاداسلامی واحد سراوان مبارک باد پیام عزيز اله نصرت رئيس دانشگاه آزاداسلامی واحد سراوان به مناسبت روزکارمند: چهارم شهریور روزگرامیداشت یاد وخاطره بزرگانی چون شهیدان رجایی و باهنر و روز کارمنداست. این روز یادآور ارزش نهادن به قشر عظیمی از جامعه است که مسئولیت اداره بخش های مختلف کشور را بر عهده دارند و بدون تردید تلاش کارمندان شریف در همه نهادها و سازمان ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور بوده است . ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان، همت و تلاش شمارا ارج می نهم و از زحماتتان قدردانی می نمایم.
 ١٥:٠٩ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دریافت کارت ورودبه جلسه
دریافت کارت ورودبه جلسه
 ٠٩:٢٠ - شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهداخون
اهداء خون توسط مسئولين ،كاركنان ،اساتيد و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان به گزارش روابط عمومي واحد: دراين مراسم كه روز سه شنبه مورخ 21/05/93 با استقبال بي نظير مسئولين ،كاركنان ،اساتيد و دانشجويان مواجه شد، اهداء كنندگان ، خون حيات بخش خود را به بيماران نيازمند اهداء كردند. عزيزالله نصرت رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان كه خود يكي از اهداء كنندگان مستمر و حاضر در اين مراسم بود با اشاره به اينكه اهداء خون وظيفه اي انساني در حق همنوعان نيازمند است از همشهريان سراواني خود خواست براي حفظ سلامتي خود و كمك به نيازمندان نسبت به اهداي خون اقدام نمايند و به شكرانه سلامتي خود نقش مثبت در سلامت ديگران ايفا نمايند. درادامه دكتر يوسفي رئيس سازمان انتقال خون سراوان با تقدير از استقبال مردم و مسئولان درامر اهداء خون افزود: ميزان نياز ماهيانه شهرستان سراوان حدود 600 واحد مي باشد.
 ١٤:٠٣ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
باتوجه به اینکه از روزشنبه93/05/25 امکان پرینت کارت ورود به جلسه فعال می شود؛لطفا هر چه سریعتر نسبت به پرداخت
 ١٤:١٩ - سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب جایزه اول بهترین یکپارچه سازی سيستم هوایی مسابقات IARC چین توسط تيم رباتيك مکران دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان
تيم رباتيك مکران دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان جایزه اول بهترین یکپارچه سازی سیستم هوایی در مسابقات بين المللي رباتيك هوايي چین را از آن خود کرد. تیم رباتیک مكران دانشگاه آزاد اسلامي واحد سراوان که در ۶ مرداد ماه سال جاری به مسابقات بین المللی رباتیک هوایی IARC در کشور چین اعزام شده بود توانست علاوه بر کسب مجوز شرکت در دوره آتی مسابقات با چاپ مقاله در این زمینه، جایزه اول بهترین یکپارچه سازی سیستم هوایی چین را از آن خود کند.
 ٠٧:٢٧ - يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان
مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان
 ١٢:١٠ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی نماز جماعت در واحد
دردانشگا آزاد اسلامی واحد سراوان نماز جماعت همه روزه برگزار می شود. ولی به طور ویژه در ماه مبارک رمضان در بین صلاتین امام جماعت 10 دقیقه ای سخنرانی می نمایند و بیشتر سخنرانی ها حول محور احکام روزه داری ومسائل مبتلا به می باشد.
 ١١:٣٢ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جزء خوانی قرآن
دفترفرهنگ واحد سراوان طرح جزء خوانی قرآن را در طول سال دارند و هر هفته شنبه شنبه ویکشنبه اول وقت را به جزء خوانی اختصاص داده اند اما در ماه مبارک رمضان به علت اینکه در یکماه عملا مصادف با تعطیلات می شویم لذادردونوبت صبح و ظهر برای اینکه بتولنیم قرآن را ختم کنیم به اینصورت برنامه ریزی شده است و تابه حال یکبارختم قرآن را در واحد سراوان داشته ایم.
 ١١:١٦ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه تفسیر سوره فرقان
باتوجه به سومین دوره طرح رمضان بهارقرآن لذاکارگاه تفسیرسوره فرقان ویژه اعضاهیات علمی وکارکنان هممه روزه صبح ها ازساعت 7 صبح الی 8 صبح درمحل نمازخانه ی برادران واحدسراوان برگزارمی شود.دراین کارگاه حاج آقاعودی هرروز صبح 4-5 آیه را همه روزه تفسیر می نمایند.
 ١١:٠٣ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
غباروبی نمازخانه
غباروبی نمازخانه
 ١٢:٠٥ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب واحد
انتخاب واحد
 ١٢:١١ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ورود دانشجو

نظرسنجی
به نظر شما ساعت شروع کلاس ها در صبح چند باشد ؟

7.30 صبح
8 صبح

اوقات شرعی
صفحه اصلیI حوزه معاونت اداري ماليI اخبارI حوزه فن آوری اطلاعاتI نقشه سایتI تماس با ما

   © Saravan Azad University.