جمعه ٣٠ آبان ١٣٩٣
صفحه اصلیI اخبارI امور مالی و شهريهI نقشه سایتI تماس با ما
منو اصلی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
اخبار


گرامیداشت هفته کتابخوانی
کتاب، همچون خورشید، فضای زندگی را روشن می کند و به همگان نور، شور و گرما می بخشد. کتاب، مثل باران بر سرزمین دل ها می بارد و اندیشه ها و کردارها را رونق، زیبایی و طراوت می دهد. کتاب، نقشی به مانند پرندگان به آدمی دارد که او را برای اوج و بال کشیدن و پرواز آماده می سازد. در پرتو کتاب است که شکوفایی، سرسبزی و بالندگی فرهنگ دینی ما به اوج می رسد. کتاب، والاترین جایگاه را در گستره های فردی و اجتماعی داراست که بر اندیشه ها و دل ها می درخشد و پیوسته بر زندگانی نورافشانی خواهد کرد. کتاب و تحوّل در روزگار پیشرفت های چشم گیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری و فرهنگ کتاب نه تنها اهمیت خود را از دست نداده، که گسترده تر و تازه تر شده و جلوه هایی پایدارتر یافته است. بی گمان آنان که گام های بلندی در پیشرفت های گوناگون برداشته اند، هرگز با کتاب و کتاب خوانی بیگانه نبوده اند. آنها مطالعه را به عنوان عنصری اصلی و ضروری در زندگی خود دانسته و آن را برای بازتاب نور، جلوه و جمال فرهنگ بر دل های همه جهانیان برای تحولی اساسی مناسب دانسته اند
 ١٠:٢٧ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه با اساتید مهرستان
جلسه با اساتید مهرستان روز یک شنبه 93/8/18 ساعت 13/30 آغاز شد و در ساعت 18 به پایان رسید
 ١٣:٥٥ - دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٢:٣٧ - چهارشنبه ١٤ آبان ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٢:٣٤ - يکشنبه ١١ آبان ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
تجمع دانشجویان نسبت به حکم اعدام شیخ نمر
دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی در صبح روز دوشنبه مورخ 93/7/28 نسبت به حکم اعدام شیخ نمر اعتراض کردند و خواهان لغو حکم اعدام شدند.
 ١٠:٠٩ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود
مراسم اردوی توجیهی یکروزه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان زمان : روز پنج شنبه 93/7/24 ساعت 16 عصر مکان : مجتمع تفریحی صالح واقع در هوشک
 ١٠:١٥ - شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اردوی دانشجویی
اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ها:سخنرانی-تئاتر-موسیقی و شام زمان:پنج شنبه 93/7/24 ساعت 16 مکان:پارک جنگلی هوشک.
 ١٥:٠٧ - يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب واحد با تاخیر
اطلاعیه مهم ! آخرین مهلت انتخاب واحد با تاخیر! سایت دانشگاه برای دانشجویانی که تاکنون موفق به انتخاب واحد نشدند از تاریخ 93/7/8 الی 93/7/11 باز می باشد.
 ١٢:١٨ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نمايشگاه عكس و دجال‌واره
نمایشگاهی به مناسبت هفته دفاع مقدس به نام نمایشگاه عکس و دجال واره باهمکاری دفترفرهنگ وروابط عمومی در دانشکده فنی ومهندسی برگزارشد. به همین مناسبت مورخ 31/06/93 باحضور جناب آقای درویش نارویی فرماندارشهرستان سراوان، سرهنگ نیازی رئیس سپاه شهرستان همچنین روسای کلیه ادره جات در دانشگاه افتتاح گردید.
 ٠٢:٣٨ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
.
جلسه راس ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 20/06/93 در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید درابتداباتلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید جلسه آغاز شد ، سپس ریاست محترم دانشگاه ضمن خیرمقدم به شورای شهرستان وتاکید بر موافقت بر برگزاری کلاس های برخی رشته ها در آن شهرستان با توجه به بعد مسافت و بررسی چگونگی ثبت نام دانشجویان را مورد بحث و بررسی قرار دادند. در ادامه رئیس شورای شهر مهرستان گزارشی چند از وجود امکانات جهت برگزاری کلاس ها در این شهرستان ارائه نمودند. که مورد تائید اعضا جلسه قرار گرفت. جلسه راس ساعت 12 با گلواژه صلوات به پایان رسید.
 ٠٢:٣١ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب واحد
تمدیدزمان انتخاب واحد دانشجویان
 ١٥:٢٠ - يکشنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ورود دانشجو

نظرسنجی
به نظر شما ساعت شروع کلاس ها در صبح چند باشد ؟

7.30 صبح
8 صبح

اوقات شرعی
صفحه اصلیI حوزه معاونت اداري ماليI اخبارI حوزه فن آوری اطلاعاتI نقشه سایتI تماس با ما

   © Saravan Azad University.