سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٩
صفحه اصلیI حوزه رياستI اخبارI بخشنامه ها I تماس با ما
منو اصلی
- مقررات جدید سنوات ارفاقی دانشجویان مشمول

 

 

مقررات جدید سنوات ارفاقی دانشجویان مشمول


قابل توجه کلیه دانشجویان مشمول(دارای معافیت تحصیلی)


1-    دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در صورتی می­تواند از ترم اول سنوات ارفاقی استفاده نمایند که حداقل 40 واحد درسی گذرانده باشند.

  •      دانشجویان کارشناسی پیوسته : حداقل 85 واحد درسی گذرانده
  •     کارشناسی ارشد ناپیوسته : حداقل 18 واحد درسی گذرانده
  •     دکترای تخصصی ناپیوسته : حداقل 18 واحد درسی گذرانده

2-  ترم دوم سنوات ارفاقی تنها به دانشجویانی تعلق می­گیرد که تمامی واحدهای درسی(اعم از واحدهای نظری ، عملی ، پایان نامه و ....) را انتخاب نموده و امکان فراغت از تحصیل در این ترم فراهم باشد در غیر این صورت مجوز ترم دوم سنوات ارفاقی صادر نمی­ گردد.

3- دانشجویان مشمولی که تا پایان سنوات ارفاقی فارغ­التحصیل گردند می­توانند از یکسال فرجه مهلت معرفی برخوردار شوند همچنین در صورت پذیرش در مقطع بالاتر از معافیت تحصیلی بهره­مند خواهند شد.

4-  اگر دانشجو نتواند تا پایان ((یکسال سنوات ارفاقی)) فارغ­التحصیل شود، صرفاً در صورت داشتن پیشرفت تحصیلی و امکان فارغ­التحصیلی باید درخواست ادامه تحصیل خود را در مهلت معرفی طبق فرم مربوطه دانشگاه از طریق دفتر پلیس+10 ثبت نماید. لازم به توضیح است این دانشجویان تا پایان خدمت دوره ضرورت یا اخذ معافیت دائم شرایط برخورداری از معافیت تحصیلی در مقطع بالاتر را نخواهند داشت.

5-  چنانچه دانشجو در مهلت معرفی نیز فارغ ­التحصیل نشود وارد غیبت شده و شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه را نداشته و صرفاً بایستی با غیبت به خدمت اعزام گردد.(که به تناسب مدت تاخیر از 90  تا 180 روز اضافه خدمت در سوابق خدمتی وی به صورت سامانه ای و هوشمند درج خواهد شد.)

 

ورود دانشجو

اوقات شرعی
صفحه اصلیI اخبارI بخشنامه ها I تماس با ما

   © Saravan Azad University.