دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩
صفحه اصلیI حوزه رياستI اخبارI بخشنامه ها I تماس با ما
منو اصلی
معرفی حوزه معاونت آموزشی و دانشجویی

 

معرفی حوزه معاونت آموزشی

 

معاونت آموزش شامل بخش‌های اداره خدمات آموزش و امتحانات و یک بخش بایگانی است که وظیفه آن نظارت بر حسن اجرای ادارات تابعه می باشد همچنین کارگزینی هیات علمی نیز زیر نظر معاونت آموزش فعالیت می‌نماید.

وظیفه اداره آموزش تشکیل پرونده دانشجویان جدیدالورود، صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای قسمتهای مختلف بر اساس بخشنامه های سازمان مرکزی، تایید فرمهای آزمونهای مختلف ، کنترل انتخاب واحد دانشجویان، صدور احکام مرخصی ، صدور گواهی‌ها با معدل و تعداد واحد ، رفع اشکالات کارنامه ها، و از همه مهمتر بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان و تشکیل شورای آموزشی و کمیسیون موارد خاص ، معرفی دانشجویان میهمان ماده 55 ، معرفی دانشجویان میهمان پس از دریافت مجوز حوزه معاونت دانشجویی ، معرفی دانشجویان انتقالی و پیگیری در خصوص دریافت پرونده آنان و ثبت وضعیت تحصیلی دانشجویان و معرفی دانشجویان ممتاز و رتبه دار به سازمان مرکزی دانشگاه ، صدور احکام اخراج و انصراف و ..... می باشد .

وظیفه اداره امتحانات نظارت بر ثبت نمرات و کنترل کارنامه فارغ التحصیلان و دانشجویان میهمان از نظر نمرات ثبت نشده ترمهای مشروطی رعایت پیشنیاز ، چک لیستها و فرمهای مربوط را به عهده دارد.

همچنین برقراری امنیت کامل در برگزاری امتحانات ، کنترل برنامه امتحانی و نحوه برگزاری امتحانات و نظارت بر حسن اجرای آن و عوامل اجرایی ، پیگیری در خصوص نحوه تکثیر سوالات امتحانی و غیره می باشد.

علاوه بر آن کلیه درخواستهای تجدید نظر اوراق امتحانی و در نهایت بررسی درخواست و تکثیر نمره بر عهده این اداره می‌باشد

 

معرفی حوزه دانشجويي

دانشگاه آزاد اسلامی‌به لطف خدا وکوشش شبانه‌روزی و مدیریت خلاق و دلسوز آن و همکاری‌های بی شائبه مدیران، اعضای هیأت علمی‌ و کارکنان متعهد با گذشت زمانی بیش از سی سال به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل شده است .

دانشگاه آزاد اسلامی‌ در کنار ایفای نقش اساسي در فعاليت‌هاي علمي و تحقيقاتي و فرهنگی در عرصه‌های داخلی و بین المللی همواره ارائه بهینه خدمات دانشجویی را مورد توجه بوده که اين اداره كل عهده دار این مسئولیت مهم می‌باشد.

ورود دانشجو

اوقات شرعی
صفحه اصلیI اخبارI بخشنامه ها I تماس با ما

   © Saravan Azad University.